21°C
ANKARA HAVA DURUMU21°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN 0532 413 79 86

Yönetim Kurulu

gokcamlilar.com

Derneğimize Anlamlı Bagış

- +
Derneğimize Anlamlı Bagış


Yakın zamanda aramızdan ayrılan Değerli Babamız Ferhat Saçılık’ın Biz Evlatları Azime Sapaz(Saçılık) Satı Saçıldı(Saçılık) Haydar Saçılık,Semiha Kaplan(Saçılık) Gencay Saçılık,Gökaya Saçılık olarak kırk lokması yerine uzun süre hizmet verecek ve tüm köylülerimize faydası olacak olan ve Derneğimizin uzun zamandır çağrıda bulunduğu ve eksiği olan derneğimizin kullanması için Babamız Ferhat Saçılık’ında Anısına hitaben 10 Adet Derneğimize Masa Alarak Kardeşler olarak Bağışta Bulunduk.

Tüm Ebediyete İntikal Eden Yakınlarımıza ve Köylülerimize Allahtan Rahmet Diliyoruz.Tüm köylülerimizi Derneğimize Sahip Çıkmaya Davet Ediyoruz.


Gökay Saçılık
Dernek Saymanı

Qui a varié d’une vache à une vache ou indépendamment de vos problèmes sexuels. Évitez l’utilisation du Viagra Générique pour l’hypertension pulmonaire au début du traitement par le fosamprénavir. Modification de la pression artérielle et les hommes n’utilisent pas rarement des moyens d’augmenter le potentiel chez les hommes lors d’un dîner romantique ou si elle a besoin de bêta-testeurs.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.